Shitet, Hotel, Ish Ekspozita

Kontakto per cmimin

ID: OPP19668

Detajet e pronës

  • TipiHotel
  • IDOPP19668
  • Siperfaqja bruto750m2
  • Kat
  • Numri i dhomave12
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime531

Pershkrimi

Hoteli ndodhet në zonën e Ish Ekspozites, me askses ne zonen e Bllokut dhe me akses të lehtë nga zona e Qendrës së Tiranës. Informacione mbi hotelin :
• Sipërfaqje totale 750 m2.
• Strukturë 4-katëshe.
Informacione mbi hotelin :
• Kati 1 : recepsion, bar-restorant, kuzhine, lanvanteri, dhomë magazinimi.
• I përbërë nga 12 dhoma.
Detaje të tjera:
• Oborr i gjelbëruar me bimë dhe pemë të ndryshme frutore.
• Parking deri ne 10 makina.
• Totalisht i investuar.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet hoteli është një ndër zonat më të preferuara për zhvillim biznesi.

Për më tepër detaje si edhe për një vizitë në prone na kontaktoni!

Eri Gurra
Eri Gurra
Future Home Opportunity