Shitet, Apartament 3+1, Rruga Xhanfize Keko, TIranë

85,000 €

ID: OPP+19672
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19672
  • Siperfaqja bruto125m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime120

Pershkrimi

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Varrit Bamit, Rruga Xhanfize Keko.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 125m2.
• Kati i 5.
• Orientim jug-lindje-perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Bosh
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Kubaturë e rregullt.
• Pallat ekzistues.
• I investuar.
• Buzë rrugës kryesore.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +