Qera, Magazinë, Tufinë, Tiranë

600 € /muaj

ID: OPP+19676
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiPavilion
  • IDOPP+19676
  • Siperfaqja bruto320m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime24

Pershkrimi

Jepet me qera, Magazinë .
Ambjenti ndodhet në Tufinë, në rrugën e Arbrit, pranë lokacionit të Fundjavë Ndryshe.
Me sipërfaqe 320m2, lartësia e ambientit është 3.5m.
Ambjenti ndodhet në një lokacion të favorshëm dhe mund të shtrytëzohet për një shumëllojshmëri biznesesh.
• Disponon linjë 3-fazore. . • Ndërtim i ri.
Hapësira të mjaftueshme për ngarkim-shkarkim kamioni.
Ambjenti ka hapësirë për parkim makinash.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dorian Duka
Dorian Duka
Future Home Opportunity +