Qera,Apartament 3+1+Post Parkimi,Rezidenca Touch of The Sun

1,000 € /muaj

ID: UNA19690
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA19690
  • Siperfaqja bruto146m2
  • Kat2
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime44

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 3+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Saukut,në Rezidencën Touch of the Sun.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqja e apartamentit 146m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 Dhomat e gjumit • 2 Tualete • Ballkoni • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Mobilim i Ri
• Sistem Chiller
• I investuar
• Me Parket
• Post parkimi i përfshirë
• Rezidenca përfshin kënd lojrash për fëmijët,sallë kinemaje,palestër dhe pishinë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza