QERA, APARTAMENT 3+1, BLLOK, TIRANE.

400 € /muaj

ID: PRI19691
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI19691
  • Siperfaqja bruto120m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime32

Pershkrimi

Apartament me qera ne zonen e Bllokut.

•Siperfaqja 120m2 neto

•Kati 5

•3 Dhoma gjumi

•1 Sallon ndenje dhe kuzhina

•2 Tualete

•2 Ballkone

•Orientimi Lindje

•3 kondicionere

Për ta vizituar na kontaktoni!

Helios Kullolli
Helios Kullolli
Future Home Priority