Qera Apartament 2+1 Kopshti Zoologjik, Tirane

800 € /muaj

ID: PRI19692
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI19692
  • Siperfaqja bruto120m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave4
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime28

Pershkrimi

Informacion mbi Apartamentin:

• Sipërfaqja totale: 120m2
• Kati i 1 banim
• Orientim Veri - Perëndim
• Ndërtim i ri

Organizimi:
• Ambjent ndenjie
• Ambjent gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 2 tualete
• 1 ballkon

Cilësime të tjera:
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt
• Me hipotekë
• I mobiluar
• Kubaturë e rregullt
• Punime cilësore
• Me ashensor

• 2 Poste parkimi

Erind Shehu
Erind Shehu
Future Home Priority