Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë

32,000 €

ID: OPP+19693
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19693
  • Siperfaqja bruto53m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime53

Pershkrimi

Shitet, Apartament 1+1, tek Fresku, Rruga Sotir Caci.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja neto 53m2.
• Kati i 4.
• Orientim veri-lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Në proces hipotekimi.
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Genti Polisi
Genti Polisi
Future Home Opportunity +