Shitet, Tokë, Linzë, Tiranë

192,000 €

ID: OPP+19695
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDOPP+19695
  • Siperfaqja bruto3500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime18

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Linzës, Tiranë.
Me sipërfaqe totale prej 3500m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më tepër na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +