Shitet/Qera,Ambjent Biznesi,Unaza e Re

55,000 €

ID: UNA19697
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA19697
  • Siperfaqja bruto48m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Shikime20

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në Unazën e Re,pranë ish Anna Market.
Ambjenti ka sipërfaqje totale 48m2 dhe ndodhet në katin 0.Disponon 1 Tualet.
Ambjenti disponon fasadë xhami dhe është i investuar.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme dhe mund të ndahet në 2 ambjente.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Jepet dhe me qera për 20.000 lekë.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Dejvi Pema
Dejvi Pema
Future Home Unaza