SHITET, APARTAMENT 3+1, LIQENI I THATE , TIRANE.

300,000 €

ID: PRI19698
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI19698
  • Siperfaqja bruto300m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime40

Pershkrimi

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqja totale e apartamentit: 270m2 + 30 m2 garazh
• Kati i 5 banim
• Orientim Veri - Lindje - Perëndim
• Ndertim i Ri

Organizimi:
•Ambient ndenjie
• Ambjent gatimi
• 2 dhoma gjumi
• 2 tualete
• Verande

Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Sipërfaqe e shfrytëzueshme në maksimum dhe organizim perfekt
• Kubaturë e rregullt
•Parket
•Oxhak Funksional
• Ndërtim i ri
• Sistem Chiller
• Me ashensor
• Punime cilësore

Apartamenti eshte i pozicionuar me pamje nga Liqeni
*Ne Cmim Perfshihet dhe 30 m2 Garazh

Helios Kullolli
Helios Kullolli
Future Home Priority