Shitet, Apartament 1+1, Rruga Kongresi i Manastirit, Tiranë.

60,800 €

ID: OPP+19733
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19733
  • Siperfaqja bruto76m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime86

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në rrugën Kongresi i Manastirit.
Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati në fazë ndërtimi.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 76m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Orientimi i tij jug mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare).
Ekstra që ofron apartamenti:
• ndërtim cilësor
• në proces hipotekimi
• kubaturë e rregullt katrore
• termoizolim
• izolim akustik
• sistemi hidraulik
• sistemi i ngrohjes/ftohjes
• projektim ambiental
Për ta vizituar na kontaktoni !

Markeljana Bici
Markeljana Bici
Future Home Opportunity +