Shitet, Ambient, Fresku, Tiranë

90,000 €

ID: OPP+19734
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP+19734
  • Siperfaqja bruto184m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime70

Pershkrimi

Shitet, Ambient - Njësi tregtare, në zonën e Freskut tek Rruga e Dajtit.
• Me sipërfaqe totale 184m2.
• Me sipërfaqe neto 133m2.
• Me sipërfaqe verande 51m2.
• Kati 0.
• Me orientim perëndim.
• I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Hyrje e dedikuar dhe me fasadë xhami.
• Lokacion i favorshëm, buzë rrugës kryesore.
• Mundësi ideale investimi.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +