Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë.

125,000 €

ID: OPP+19736
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19736
  • Siperfaqja bruto146m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime111

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, tek rruga e Dibrës, pranë vila Gold.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 146.17m2.
• Kati i 5.
• Orientim lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, verandë 40m2.
Cilësime të tjera:
• I mobiluar.
• Me hipotekë.
• Totalisht i investuar.
• Me korridor shpërndarës.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +