SHITET,AMBIENT,RRUGA DURRESIT

277,500 €

ID: PRO+19737
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDPRO+19737
  • Siperfaqja bruto111m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime72

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Shitje.
Ambjenti ndodhet në Rrugen e Durresit ,pranë Gjimnazit "Qemal Stafa"
Ambjenti ka sipërfaqje totale 111m2 dhe ndodhet në katin 0.
Disponon 1 Tualet.
Ambjenti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme.
Ka hipotekë.
I ndare ne 3 ambiente
Për ta vizituar na kontaktoni!

Redi Abaz
Redi Abaz
Future Home Property +