Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

52,000 €

ID: OPP+19743
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP+19743
  • Siperfaqja bruto89m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime199

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, në zonën e Freskut, Rruga e Dajtit.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 89.3m2.
• Kati 0.
• Orientim perëndim.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Në proces hipotekimi (në fazë përfundimi të punimeve, në afatin 3 mujor te ardhshëm - i banueshëm)
• Totalisht i investuar.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Eduart Polisi
Eduart Polisi
Future Home Opportunity +