Qera,Lokal,Ali Demi

2,500 € /muaj

ID: AL14969
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDAL14969
  • Siperfaqja400m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime55

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar në zonën e Ali Demit dhe shërben si bar-restorant, piceri me furrë druri dhe kënd lojërash. Informacion mbi lokalin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e lokalit : 400 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Lokali është në gjendje pune dhe disponon: • 2 Tualete • Totalisht i investuar • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Fasadë xhami • I arreduar • Shitet biznesi në vlerën 20.000 euro • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Lear Maçi
Lear Maçi
Future Home Ali Demi