Qera,Ambjent,Bulevardi Bajram Curri

2,500 € /muaj

ID: AL14970
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDAL14970
  • Siperfaqja480m2
  • Kat0
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime68

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar te Bulevardi Bajram Curri, te Drejtoria e Policisë, përballë Ministrisë së Jashtme. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 480 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Dopio xham • Fasadë xhami • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge kryesore • Open Space • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Lear Maçi
Lear Maçi
Future Home Ali Demi