Shitet Apartament 3+1 tek ish rajoni

77,000 €

ID: VO20246
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

 • TipiApartment
 • IDVO20246
 • Siperfaqja neto102m2
 • Siperfaqja bruto112m2
 • Kat8
 • Numri i dhomave3
 • Tualete2
 • Dokumentimi Ka Hipoteke
 • Shikime12

Pershkrimi

Informacion mbi pronen:
• Siperfaqe totale 112 m2
• Kati 8 i banimit
• Pallat 10 katesh
Organizimi:
• Ambient ndenie
• Kuzhine e vecuar
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• 2 Ballkone
Cilesime te tjera:
• Siperfaqe e shfrytezuar ne menyr perfekte
• Kubature e rregullt
• Me hipoteke
• Me ashensor
• Zone mjaft e qete dhe e preferuar e cila i ofron te gjitha facilitetet
Per nje vizite ne prone na kontaktoni

Eriola Mansaku
Eriola Mansaku
Future Home Vollga
 • Emaileriola.mansaku@futurehomevollga.al
 • Telefon
 • Nr i zyrës+355697044233