Shitet, Godinë Biznesi, Qendër

Kontakto per cmimin

ID: OPP20284

Detajet e pronës

  • TipiBuilding
  • IDOPP20284
  • Siperfaqja bruto3000m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime510

Pershkrimi

Godina pozicionohet në nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 3000 m2 dhe është e organizuar në 6 kate.
Është e pajisur me 2 hyrje, që ofrojnë akses në rrugë kryesore, një ashensor, sistem survejimi, sistem ndriçimi, sistem aspirim-kondicionimi, dhomë server (ideale për bizneset që kanë tipologji call center).
Mundësi parkimi në pjesën e përparme të ndërtesës me kapacitet 50+ automjete.
Secili kat është i organizuar në mënyrë të tillë që e bën komunikimin ndërmjet ambjenteve tepër të lehtë.
Eshtë i përsshtatshëm për aktivitete të tilla si call center, zyra, institucion (të çfarë do lloj tipologjie), hotel, universitet, shkollë, qendër kursesh, qendër spitalore, televizion, klinikë etj...
Çmimi sipas kërkesës.

Për më tepër informacion na kontaktoni!

Pegi Xhani
Pegi Xhani
Future Home Myslym Shyri