Qera,Apartament 1+1,Kompleksi "Golden Park"

200 € /muaj

ID: UNA20305
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA20305
  • Siperfaqja bruto71m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime30

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 1+1 për Qera.
Apartamenti është i pozicionuar në Kompleksin "Golden Park",përballë Spitalit Amerikan 3.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 4 • Sipërfaqja e apartamentit 71m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Balkoni.
Cilësime të tjera:
• Disponon vetëm kundrabufenë
• Kompleks i Ri
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Daniela Bego
Daniela Bego
Future Home Unaza