Qera, Ambiente për Zyra, Bulevardi Zogu I

0 € /muaj

ID: OPP20308
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP20308
  • Siperfaqja bruto580m2
  • Kat
  • Numri i dhomave19
  • Tualete13
  • Shikime51

Pershkrimi

Jepen me qera ambiente per zyra në një godinë 6-katëshe moderne në Bulevardin Zogu I. Informacione mbi ambientet :
• Kati 1 : 300m2, 7 ambiente, 7 tualete, 3 ballkone, verandë.
• Kati 2: 280m2, 7 ambiente, 6 tualete, 4 ballkone.
Detaje të tjera :
• Bosh.
• Totalisht i investuar.
• Sistem kondicionimi.
• Me parket.
• Spote ndricimi.
• Mundësi shfrytëzimi të ambienteve të përbashkëta për mbledhje, konferenca.
• Në cmim përfshihen drita, ujë dhe mirëmbajtje.
• Ambientet mund të jepen edhe të ndara.

Për më tepër informacione dhe për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Geida Rira
Geida Rira
Future Home Opportunity