Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës

112,000 €

ID: OPP 326
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 326
  • Siperfaqja neto112m2
  • Siperfaqja bruto112m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime517

Pershkrimi

Disponojmë një apartament në një zonë mjaft të mirë dhe të qetë, në Rrugën e Dibrës, përballë shkolës `Siri Kodra`. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe 112 m2 me ndërtime cilësore. Përbëhet nga salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit, dy dhomat e gjumit, tualeti dhe dy ballkone. Gjithastu disponon dhe një verandë të vogël. Apartamenti ka dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity