Shitet, Apartament 2+1, Downtown One , Tirane.

0 €

ID: PRI20326
Alt Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI20326
  • Siperfaqja bruto151m2
  • Kat33
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime49

Pershkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne rrugen e Elbasanit, tek Downtown One.

Informacion mbi apartamentin

Siperfaqe Totale: 151.07 m2
Kati 33
Orjentim Jug-Lindje, veri Perendim
Kubature e Rregullt

Organizimi:
Korridor Shperndares
Ambient Gatimi
Ambient Ndenje
2 Dhoma Gjumi
2 Tualete
Ballkon
Depo

Apartamenti mundeson pamje nga Piramida e Tiranes.

*Apartamenti disponon dhe nje post parkimi me cmim extra

Per me shume Informacion na Kontaktoni

Ani Nurcja
Ani Nurcja
Future Home Priority