Shitet, Apartament 2+1+2, Kodra e Diellit, Tirane

92,000 €

ID: PRI+20330
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRI+20330
  • Siperfaqja bruto110m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime97

Pershkrimi

Informacion mbi apartamentin:
▪︎Ndertim i ri
▪︎Kati 6
▪︎Siperfaqe 110 m2
▪︎Ashensor
▪︎Bosh
▪︎Kubature e rregullt
▪︎Drite natyrale ne ç'do ambient
▪︎Ne proces legalizimi

Organizimi:
▪︎Koridor shperndares
▪︎1 Sallon
▪︎Kuzhine
▪︎2 Dhoma gjumi
▪︎2 Tualete (njeri me dritare)
▪︎1 Ballkon (akses ne sallon dhe dhome gjumi)

Apartamenti eshte i pa banuar me pare.

Per te vizituar pronen kontaktoni.

Armand Kamulla
Armand Kamulla
Future Home Priority +