Shitet,Godine Biznesi, "Rruga e Elbasanit"

Kontakto per cmimin

ID: OPP20356

Detajet e pronës

  • TipiBuilding
  • IDOPP20356
  • Siperfaqja bruto3200m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime527

Pershkrimi

Godina pozicionohet në nje nga zonat me te frekuentuara te kryeqytetit.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 3200 m2 dhe është e organizuar në 7 kate dhe 3 kate nentoke(parkim)

Informacioni i prones:
1. Karabina me tulla 100%
2.Fasade e jeshtme ventiluese me pllaka porcelanat me dhome ajri dhe termoizolim
3. Kabinen elektrike
4. Depozita uji,pompat dhe depoziten me presion te ujit te zharrfiksit
4. Sistem shkarkimi i jashtemi ujrave te zeza dhe te bardha(te shiut)
5. Hidroizolim i taraces dhe lluster per pjerresite.
6. Sistem i ullukeve vertikale... etj....

Cmimi sipas kerkeses.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Për më tepër informacion na kontaktoni!

Pegi Xhani
Pegi Xhani
Future Home Myslym Shyri