Qera,Apartament 1+1,Nëntë Katëshet

250 € /muaj

ID: AL15216
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL15216
  • Siperfaqja68m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime92

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Nëntë Katëshet. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 68 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ergys Muça
Ergys Muça
Future Home Ali Demi