Qera,Apartament 2+1,Laprake

300 € /muaj

ID: future15217
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDfuture15217
  • Siperfaqja120m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime88

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne Laprake, prane Intesa San Paolo . Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Sipërfaqja e apartamentit : 120 m2. • Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Kuzhina • 2 Dhoma gjumi •2 tualete • Ballkoni. Cilesime te tjera: • E mobiluar ne menyre bashkekohore • I investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Serxhio Kola
Serxhio Kola
Future Home Unaza