Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

250 € /muaj

ID: future15218
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDfuture15218
  • Siperfaqja100m2
  • Kat7
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime98

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Unaza e Re, prane Bar"2 Palmat". Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2. • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni. Cilesime te tjera: • I mobiluar ne menyre bashkekohore • Kondicioner • Buze rruge • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ardit Alla
Ardit Alla
Future Home Unaza