Qera,Apartament 2+1,Unaza E Re

260 € /muaj

ID: future15219
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDfuture15219
  • Siperfaqja90m2
  • Kat6
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime75

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Unaza e Re, prane 2 Rotondove. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 90 m2. • Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete • Ballkoni. Cilesime te tjera: • I mobiluar ne menyre bashkekohore • Buze rruge • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Bedri Stafa
Bedri Stafa
Future Home Unaza