Apartament 2+1, te Fresku

77,000 €

ID: OPP 419
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 419
  • Siperfaqja neto92m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime371

Pershkrimi

Disponojmë një apartament në një zonë të mirë dhe në zhvillim të Tiranës, në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin ë katërt dhe me sipërfaqe prej 92m2. Perbëhët nga salloni i ndenjes së bashku më ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe ballkoni. Ka pozicion shumë të mirë ndaj diellit me orientim perëndim. Gjithashtu ka punimë shtesë si sistemi i kaldajës dhe dysheme me parket. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.