Shitet, Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit

315,000 €

ID: OPP15220
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP15220
  • Siperfaqja162m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave4
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime166

Pershkrimi

Shitet, apartament 3+1 tek Rruga e Elbasanit.
Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqe totale 162 m2 dhe sipërfaqe e brendshme 152 m2
•Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri
Apartamenti disponon:
• Sallon ndenjie
• Ambient gatimi
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
•2 Garazhe (të përfshirë në cmim)
Detaje të tjera:
• Orientim veri perëndim
• Me kondicioner
• E mobiluar shumë mirë, e investuar
• Ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
• Për ta vizituar na kontaktoni!

Alket Bogdani
Alket Bogdani
Future Home Opportunity