Qera,Apartament 3+1,Vilat Gjermane

500 € /muaj

ID: AL15221
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDAL15221
  • Siperfaqja160m2
  • Kat4
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Shikime35

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Vilat Gjermane. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 160m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Ndërtim i ri • Totalisht i investuar • Kondicionim • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ergys Muça
Ergys Muça
Future Home Ali Demi