Shitet,Shtëpi Private,Kinostudio

240,000 €

ID: AL15222
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDAL15222
  • Siperfaqja116m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime102

Pershkrimi

Shitet shtëpi private në rrugën "Xhanfize Keko" në zonën e Kinostudios.
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja e truallit: 514 m2.
• Sipërfaqja e ndërtimit: 116 m2.
• Strukturë 1-katëshe
• Me Hipotekë.
Organizimi:
• Salloni Ndenjes
• Ambjenti i gatimit
• 2 dhoma gjumi
• Tualeti me aspirim natyral
• Ballkoni
• Korridor shpërndarës
• E investuar
• Ndërtim i ri
• Oborr
• Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Zyra Ali Demi
Zyra Ali Demi
Future Home Ali Demi