Shitet apartament, 1+1, Oxhaku

59,000 €

ID: OPP20414
Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP20414
  • Siperfaqja bruto77m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ne proces hipotekimi
  • Shikime104

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Rruga "Kongresi i Manastirit",tek Rezidenca "Mirabella". Informacione mbi apartamentin :
• Sipërfaqja 73.7m2.
• Kati 5 banim.
Organizimi :
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• Dhomë gjumi.
• Tualet.
• Ballkon.
Detaje të tjera :
Në cilësinë e ndërtimit ndikojnë materialet që do të përdoren dhe teknologjitë e reja të ndërtimit, si në realizimin e rifiniiturave, ashtu edhe në realizimin e shtresave hidro-izoluese, realizimin e murit dopio që ndan apartamentet midis tyre dhe me ambjentin e jashtëm.
• Izolim akustik.
• Termoizolimi/Fasada.
Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambjent banimi të fresket në verë dhe të ngrohtë në dimër, duke ju kursyer enerkgjine elektrike.
• Ambiente të perbashkëta.
Rezidenca “Mirabella” ofron një sërë zgjedhjesh për këdo që dëshiron të prenotojë apartamentin e tij apo të zhvillojë biznesin në ambientet e favorshme pranë këtij kompleksi të ri.
Në godinë janë parashikuar ambiente të gjelbra, 2 kate parkim nëntokë, 2 kate komerciale dhe 10 kate apartamente banimi.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Pegi Xhani
Pegi Xhani
Future Home Opportunity