Shitet,Tokë,Paskuqan

45,000 €

ID: UNA20416
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiLand
  • IDUNA20416
  • Siperfaqja bruto500m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime64

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonën e Paskuqanit.
Me sipërfaqe totale prej 500m2 dhe me perspektivë zhvillimi.
I përshtatshëm për ndërtim dhe aktivitete të ndryshme biznesi.
Është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më tepër na kontaktoni!

Anxhelo Nela
Anxhelo Nela
Future Home Unaza