Shitet, Apartament 2+1, Rruga Fortuzi

79,000 €

ID: OPP20420
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP20420
  • Siperfaqja bruto72m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete1
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime110

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën Fortuzi.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 72 m2.
• Kati i 1
• Ndërtim ekzistues.
Organizimi:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 1 Tualet me aspirim natyral.

Cilësime të tjera:
• Orientimi: Perëndim.
• Kubaturë e rregullt.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për banim si dhe biznes.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Besar Rrustemaj
Besar Rrustemaj
Future Home Opportunity