Shitet, Apartament 2+1+2 tualete, Yzberisht

0 €

ID: OPP20613
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP20613
  • Siperfaqja bruto118m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave3
  • Tualete2
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime747

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Yzberisht, në rrugën "3 Dëshmorët".
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 118.2 m2.
• Kati i 1 banim
• Ndërtim i ri me ashensor.
Organizimi:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete, njëri nga të cilët në dhomën e ciftit.
• 1 ballkon me hapesire rreth 13 m2. Të gjitha ambientet e apartamentit kanë dalje në ballkon.

Cilësime të tjera:
• Kubaturë e rregullt.
• Planimetri e rregullt

Apartamenti shitet i mobiluar.
Ka investime si parketi, dritare dopio xham me grila elektrike, termoizolim të ballkonit, spote, ndricim LED, mobilje dhe elektro shtepiake nga më cilësoret, punime gipsi, sistem kondicionimi
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit për banim si dhe biznes.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Geida Rira
Geida Rira
Future Home Opportunity