Ambjent, Bllok

1,500 € /muaj

ID: OPP 642
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP 642
  • Siperfaqja neto150m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete1
  • Shikime345

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në zonën më të preferuar dhe të frekuentuar të Tiranës, në Bllok. Ambjenti ndodhet në katin e parë të një kompleksi pallatesh me sipërfaqe të bollshme prej 150m2. Ndodhet buzë rruge dhe me fasadë xhami, gjë që e bën të jetë në një pozicion strategjik. Disponon fasadë xhami dhe hyrje të dedikuar. Ambjenti është bosh. Për ta vizituar na kontaktoni.