Apartament 2+1, te Oxhaku

57,000 €

ID: OPP 675
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 675
  • Siperfaqja neto88m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime524

Pershkrimi

Disponojmë një apartament i cili është në një zonë të qetë të Tiranës, te Oxhaku, pranë Televizionit Klan. Është në katin e 11 të njëpallati të ri me sipërfaqeprej 88.18m2. Në përbërje të tij ka sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ka orientim lindje dhe disponon dokumentecion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.