Apartament 2+1, te Oxhaku

57,000 €

ID: OPP 676
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDOPP 676
  • Siperfaqja neto89m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete1
  • Shikime532

Pershkrimi

Disponojmë një apartament i cili është në një zonë të qetë të Tiranës, te Oxhaku, pranë Televizionit Klan. Është në katin e 11 të një pallati të ri me sipërfaqeprej 88.98m2. Në përbërje të tij ka sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Ka orientim veri-perëndim dhe disponon dokumentecion te rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.