Shitet, Shtepi Private 2 Kateshe, Prane Kopshtit 1 Qershori, Durres

300,000 €

ID: VO20753
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDVO20753
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete
  • Shikime14

Pershkrimi

Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja ndertimit: 150m2 per kat.
• Strukturë 2 katëshe.
Organizimi :
• Kati 1: 1 Garazh dhe ambjent biznesi.
• Kati 2: 3 dhoma gjumi, ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 ballkon dhe 3 tualete.
• 2 dhomat e gjumit me tualet brenda dhe dhoma tjeter me garderobe.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• Bosh.
• Termoizolim.
• Antisizmik.
• Me parket.
• Cati prej druri.
• Punime cilësore.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Arlen Sinamati
Arlen Sinamati
Future Home Vollga