Qera,Ambjent Biznesi,Blloku

2,000 € /muaj

ID: UNA20765
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDUNA20765
  • Siperfaqja bruto155m2
  • Kat1
  • Numri i dhomave0
  • Tualete2
  • Shikime28

Pershkrimi

Disponojmë Ambjent Biznesi për Qera.
Ambjenti ndodhet në zonën e Bllokut,pranë "Raiffeisen Bank".
• Ambjenti ka sipërfaqje totale 155m2 dhe ndodhet në katin 1.
• Është totalisht i investuar
• Me parket
• Super Vendndodhje
• Disponon 2 Tualete
• Ambjenti është i përshtatshëm për zyra.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Ajala Licaj
Ajala Licaj
Future Home Unaza