Qera, Vile 4 Kateshe, ne Plazh

Kontakto per cmimin /muaj

ID: VO20768
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDVO20768
  • Kat
  • Numri i dhomave18
  • Tualete0
  • Shikime22

Pershkrimi

Informacion mbi vilën:
• Strukturë 4 katëshe.
Organizimi :
• 18 Dhoma.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• I mobiluar.
• Parking.
• Oborr.
• Verande.
• Bace.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
• Mundesi shume e mire investimi per hoteleri turizem.
• Cmimi i qerase eshte 18000 Euro ne vit.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Dita Xhelili
Dita Xhelili
Future Home Vollga