Shitet, Apartament 2+1+2, Tek Rruga Sales

230,000 €

ID: PRO+20772
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDPRO+20772
  • Siperfaqja bruto112m2
  • Kat5
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime17

Pershkrimi

Shitet, Apartament 2+1, rruga Mustafa Matohiti Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sipërfaqja e apartamentit: 112 m2.
• Kati i 5 teknik
• Ndërtim i ri.
Organizimi:
• Ambient ndenje.
• Ambient gatimi.
• 2 Dhoma gjumi.
• 2 Tualete.
Cilësime të tjera:
• Buzë rrugës kryesore.
• I Investuar dhe i mobiluar
• Punime cilësore.
• Kubaturë e rregullt.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Fabio Shena
Fabio Shena
Future Home Property +