Shitet, Vile 2 kateshe, ne Spitall

130,000 €

ID: VO20796
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiVilla
  • IDVO20796
  • Siperfaqja bruto226m2
  • Kat
  • Numri i dhomave2
  • Tualete2
  • Shikime80

Pershkrimi

Informacion mbi vilën:
▪︎Strukturë 2 katëshe
▪︎Sipërfaqja e vilës 225.5 m2
Organizimi:
▪︎Kati 1 : Garazhd ( 2 poste ), tualet.
▪︎Kati 2: 2 dhoma gjumi ,ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 tualet, 3 ballkone.
Cilësime të tjera:
▪︎ Mobiluar pjeserisht.
▪︎ Verande.
▪︎ Oborr.
▪︎ Cmimi i diskutueshem.
▪︎ Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
▪︎ Hapësira të bollshme përqark vilës
▪︎ Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Alba Muco
Alba Muco
Future Home Vollga