Shitet, Vile, ne Drimadhe

400,000 €

ID: VO20811
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

 • TipiVilla
 • IDVO20811
 • Siperfaqja neto214m2
 • Siperfaqja e tokes1000m2
 • Kat
 • Numri i dhomave4
 • Tualete4
 • Shikime97

Pershkrimi

Informacion mbi vilën:
▪︎Strukturë 2 katëshe
▪︎Sipërfaqja e ndertimit: 107 m2/kat.
▪︎Sipërfaqja e truallit: 1000 m2.
Organizimi:
▪︎Kati -1 : Kantine.
▪︎Kati 1 : ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 2 tualete.
▪︎Kati 2: 3 dhoma gjumi ,2 tualete.
▪︎ Oborr.
▪︎ Verande.
Cilësime të tjera:
• Kubaturë e rregullt.
• Punime Fantastike.
• Totalisht e investuar.
• E mobiluar.
▪︎Drite natyrale ne cdo ambient.
• Me dokumentacion të rregullt hipotekor.
▪︎ Hapësira të bollshme përqark vilës
▪︎ Vila ndodhet në një zonë të qetë dhe të aksesueshme.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

Eriola Mansaku
Eriola Mansaku
Future Home Vollga
 • Emaileriola.mansaku@futurehomevollga.al
 • Telefon
 • Nr i zyrës+355697044233