Shitet, Shtepi Private, ne Plazh, Iliria

170,000 €

ID: VO20841
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiHouse
  • IDVO20841
  • Siperfaqja bruto268m2
  • Kat
  • Numri i dhomave7
  • Tualete8
  • Shikime70

Pershkrimi

Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja totale: 268 m2
• Strukturë 2 katëshe.
Organizimi :
• Dhoma: 7
• Ballkone: 8
• Tualete: 8
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë.
• I mobiluar.
• Oborr.
• Verande.
• Punime cilësore.
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
• Mundesi shume e mire investimi per hoteleri turizem.

Për ta vizituar na kontaktoni!

Dita Xhelili
Dita Xhelili
Future Home Vollga