Shitet, Ambient, Rruga e Barrikadave

620,000 €

ID: OPP 804
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiCommercial
  • IDOPP 804
  • Siperfaqja neto190m2
  • Siperfaqja bruto190m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Shikime888

Pershkrimi

Ambjenti është në zonën e Rrugës së Barrikadave, pranë gjimnazit `Sami Frashëri`. Pozicioni strategjik buzë rruge e bën mjaft të favorshëm për zhvillimin e një shumë llojshmërie të biznesit. Ka sipërfaqe mjaft të bollshme prej 190m2 ku disponon hyrje të dedikuar dhe fasadë xhami. Aktualisht është i përshtatur si sallon bukurie. Për ta vizituar na kontaktoni.

Devis Duka
Devis Duka
Future Home Opportunity