Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

49,000 €

ID: UNA20864
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiApartment
  • IDUNA20864
  • Siperfaqja bruto65m2
  • Kat8
  • Numri i dhomave1
  • Tualete1
  • Shikime233

Pershkrimi

Disponojmë Apartament 1+1 për Shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Bar Terminal.
Informacion mbi apartamentin: • Kati i 8(i fundit) • Sipërfaqja e apartamentit 65m2.
Apartamenti disponon: • Sallonin e Ndenjes • Ambjenti i gatimit • Dhoma e gjumit • Tualeti • Ballkoni • Shpërndarje me korridor.
Cilësime të tjera:
• Në proces hipotekimi
• Shitet bosh
• Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme dhe të preferuar për banim.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Anxhelo Nela
Anxhelo Nela
Future Home Unaza