Shitet, Shtëpi 1 Katshe Lokal, Zogu i Zi

90,000 €

ID: PRI+ 1033
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt

Detajet e pronës

  • TipiBar / Restaurant
  • IDPRI+ 1033
  • Siperfaqja neto55m2
  • Kat
  • Numri i dhomave0
  • Tualete0
  • Dokumentimi Ka Hipoteke
  • Shikime230

Pershkrimi

Shtëpia ndodhet në një zonë të preferuar dhe të frekuentuar, tek Zogu i Zi .
Shtëpia ka një sipërfaqe të brëndshme prej 55.4 m2.
Lokali ka punime shumë të mira, i veshur me fasadë xhami, totalisht i investuar, me spote, sistem ngrohje , sistem aspirimi dhe kondicionimi. Është i areduar në mënyrë bashkohore dhe disponon një tualet.
Lokacion ideal për të ngritur biznesin tuaj.
Shtëpia disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet plotësisht e mobiluar.
Për ta vizituar na kontaktoni!

Klajdi Miraci
Klajdi Miraci
Future Home Property